fb

’53’ SKRZYNKA: SCHRONISKO PTTK MAGURA


Schronisko PTTK Magurka

W ramach inicjatywy Magurka Challenge z przyjemnością informujemy, że zainstalowaliśmy skrzynkę przy schronisku oraz uzupełniliśmy zawartość skrzynki w Chacie na Magurce.

Chcielibyśmy wyrazić nasze szczere podziękowania dla Ani za prezentację skrzynki oraz Dadze za organizację całego przedsięwzięcia. Wasze zaangażowanie było nieocenione i nie moglibyśmy zrealizować tego projektu bez Waszej pomocy.

Apelujemy do wszystkich odwiedzających, aby traktowali skrzynki jako środki pierwszej potrzeby. Z przykrością obserwujemy, że maski do resuscytacji (RKO) często znikają z naszych skrzynek, co może mieć poważne konsekwencje w przypadku nagłej sytuacji. Ponadto, informacje o zdarzeniach w tym rejonie nie docierają do naszego personelu, dlatego ważne jest, abyśmy mogli śledzić korzystanie z skrzynek i ich stan.

Prosimy zrozumieć, że osoba będąca w rzeczywistej potrzebie nie będzie miała dostępu do niektórych przedmiotów, które powinny być zawsze obecne w skrzynkach, a niestety mogą ich tam brakować. Dlatego bardzo istotne jest, abyście poinformowali nas o każdym użyciu skrzynki. Wasze zgłoszenia będą dla nas niezwykle cenne i umożliwią nam monitorowanie stanu oraz zapewnienie niezbędnych zasobów.

Jeszcze raz pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy włączyli się w akcję montażu skrzynek. Wkrótce planujemy kolejne instalacje i będziemy regularnie informować o nich na naszej stronie internetowej. Zachęcamy wszystkich do udziału w naszych wydarzeniach. Wasza aktywność i zaangażowanie są nieocenione, a razem możemy jeszcze więcej dla naszej społeczności.