fb

’54’ i ’55’ SKRZYNKA: SCHRONISKO PTTK SZYNDZIELNIA I SKRZYCZNE

Dzisiaj wyruszyliśmy na montaż Apteczek na Szyndzielnię oraz Skrzyczne. Pomimo nieoptymistycznego zwiastuna pogody, wierzyliśmy, że sytuacja się poprawi. Na starcie spotkaliśmy się o godzinie 09:00 przy dolnej stacji gondoli Szyndzielnia, oczekując na wsparcie. Daliśmy uczestnikom 30 minut na dotarcie, niestety nikt nie pojawił się na czas. Nie jesteśmy tym zdziwieni, ponieważ pogoda zapowiadała się burzowa.

Na szczęście Szczepan Ciesielski oficjalnie dołączył do naszego zespołu i dotarł punktualnie. Serdeczne podziękowania kierujemy do kierownictwa Kolej Linowa Szyndzielnia za wsparcie i przetransportowanie materiałów na górę. Również dziękujemy Skrzyczne – ośrodek narciarski , które dołączyły do naszego przedsięwzięcia i umożliwiły transport potrzebnych rzeczy na Skrzyczne. Pozdrowienia dla wszystkich pań z kas!

Gospodarz Schronisko górskie PTTK na Szyndzielni okazał nam pomoc, dostarczając akcesoria samochodem do miejsca montażu przy schronisku. To prawdziwy przykład współpracy!

Dziękujemy za gościnę w obydwu obiektach.

Pozdrawiamy aktywną grupę turystyczną Koło PCK osób niesłyszących i słabosłyszących w Bielsku-Białej

Miło było was poznać 🙂

Nie będziemy się teraz rozpisywać o tym, jak cudownie i wspaniale było, ponieważ to widać na zdjęciach. Dzisiaj skupimy się na wyrażeniu wdzięczności wszystkim tym, którzy nam pomogli.

Dziękujemy Lokalna Organizacja Turystyczna Beskidy i The LOOP BeskidyMiasto Szczyrk, InfoBeskidy.eu, Beskidy i innym Social mediom za promocję wydarzenia.

Konkurs Śląskie Lokalnie finansowany jest ze środków Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach rządowego Programu NOWEFIO na lata 2021-2030.

#ApteczkaNaSzlaku#Góry#Wolontariat#SchroniskoPTTKSzyndzielnia#SchroniskoPTTKSkrzyczne#WspólnieDlaPrzyrod#theloopbeskidy