fb

’56’ i ’57’ SKRZYNKA: MALINOWSKA SKAŁA I BARANIA GÓRA

Dzień pełen wrażeń.

Pogoda nie zapowiadała się na słoneczną mgła i chmury z godziny na godzinę ustępowały.

Wyczekiwaliśmy jeszcze kilka minut na spóźnialskich przy Przełęczy Salmopolskiej w miejscu startu a w międzyczasie przygotowaliśmy skrzynki do transportu.

Po drodze spotkaliśmy bardzo dużo wspaniałych ludzi, między innymi Klub českých turistů Loštice , @Stowarzyszenie księgowych w Polsce

Zanim ten piękny moim skromnym zdaniem projekt dojechał do tego miejsca musieliśmy pokonać wiele trudności które dla nas przygotował los, większość z was obserwuje akcję od dłuższego czasu i wiecie że nie mamy lekko ale dzięki naszej zespołowej determinacji i wierze w ten projekt realizujemy go dalej i widać tego efekty.

Dwa kolejne punkty na szlaku, Malinowska Skała i Barania Góra w tym procesie montażu pomogli nam, Extreme Trauma Team bez nich mielibyśmy ciężko to wszystko wnieść do góry.

Dlatego poprosiliśmy ich o wsparcie w transporcie i bez wahania poświęcili prawie że cały dzień na logistykę i montaż, zrobili to całkowicie za darmo za co ogromnie osobiście i jako Stowarzyszenie „Apteczka na szlaku” dziękujemy.

Po drodze na szczyt pomocy nie odmówili nam również turyści którzy transportowali z nami skrzynkę do góry.

Trzech młodzieńców którzy wnieśli skrzynkę na Barania Górę zasługują na miły komentarz, bo przeszli ze skrzynką kawał drogi kiedy my już ledwo oddychali oni nam nie odmówili ❤️

Dziękujemy Bartoszowi z Śląskie Lokalnie – małe granty FIO za towarzystwo i pomoc w niesieniu Apteczek, to była już 4 i ostatnia skrzynka na którą dostaliśmy dofinansowanie z konkursu Śląskie Lokalnie – dziękujemy wam za budowanie z Nami nowego bezpiecznego szlaku!

Cały sztab odpowiedzialny za montaż i transport tych skrzynek zasługuje na brawa.

Pomimo trudu jaki pokonaliśmy z uśmiechem na twarzy mogliśmy usmażyć i zjeść kiełbaskę w przepięknej scenerii Beskidu.

Dziękuje Rafał Kręcichwost , Asia Małysz-k , @Mariusz Tyc i @Kate Marszałek Adam Rozmarynowski Komar

Dziękujemy firmie PMiW Łukosz za wsparcie przepysznymi wyrobami, naprawdę były dobre – wszyscy byliśmy zachwyceni smakiem tych kiełbas, coś pięknego. Mamy nadzieję na dalszą współpracę 🙂

A kto nie brał udziału z nami w wydarzeniu może tylko poczuć smak ze zdjęć 🙂

Dziękujemy firmie Stop Hemo za wsparcie projektu produktami: plastry, tampony na krwotoki, puder do ran.

Z wami na szlaku turyści mogą czuć się bezpieczniej, dziękujemy że budujecie z nami “lepszy świat” 🙂

♥️📢Jeżeli dotarłeś do końca, udostępnij nas na swoim profilu będzie nam miło i doda nam to wiatru w skrzydła.

Buduj z nami bezpieczne szlaki.

Do zobaczenia na następnym montażu 🙂

Więcej zdjęć będzie dostępna niebawem, jak tylko się odrobimy 🙂

Dziękujemy Lokalna Organizacja Turystyczna Beskidy, Apartview, Miasto Wisła, The LOOP Beskidy, Beskidy, za promocję wydarzenia.

Konkurs Śląskie Lokalnie finansowany jest ze środków Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach rządowego Programu NOWEFIO na lata 2021-2030.

#ApteczkaNaSzlaku#Góry#Wolontariat